Körzeti: az utolsó forduló eredményei

Az összes tallkozójukat megnyerték az udvarhelyiek.
Fotó: Sinka-Király Levente (archív)

Szombaton két találkozót rendeztek az Udvarhely körzeti labdarúgó-bajnokság utolsó, 26-ik fordulójában. Az első a Szentpéter-Székelyudvarhelyi Gólimpiákosz volt a 6. Ligában. Az udvarhelyiek 4-1-es győzelmet arattak, ami azt jelenti, hogy százszázalékosan nyerték meg a bajnokságot. A megszerezhető 72 pontból egyet sem engedtek ki a kezükből.

Szintén szombaton rendezték az 5. Liga Udvarhely körzeti csoportjában a Homoródszentmárton-Zetelaka II. összecsapást. A két együttest mindössze egy pont választotta el egymástól a bajnoki tabellán a második, illetve a harmadik helyen, a zetelakiak voltak kedvezőbb helyzetben. Az összecsapás első tíz percében már négy találatnál jártak az együttesek. Zetelaka szerezte meg a vezetést, amire gyorsan válaszoltak a hazaiak három találattal. Homoródszentmárton három góllal is vezetett (4-1), de a vendégek még tudtak kapaszkodni (4-3). A három pont azonban otthon maradt. Az ötödik hazai találatra már csak eggyel tudtak válaszolni a zetelakiak, így a három pontot Homoródszentmárton szerezte meg. Ez azt is jelenti, hogy a két együttes helyet cserél a tabellán. Farcád mellett Homoródszentmárton kezdheti a megyei bajnokságban a következő szezont.

A további találkozókat vasárnap rendezik. Az eredményeket folyamatosan frissített cikkkünkben követhetitek.