KKK Vírus: Újabb 15 áldozat Udvarhelyről!

Sokkoló! Akik még a tavasszal megfertőződtek, ki sem gyógyultak a betegségből, újabb hullám érkezik városunkba.

MEGOSZTÓ PDF email

Hasonló cikkek
life-of-brian

Miért nem unom a karácsonyt?

Mert tényleg fasza, hogy nem kell semmit sem csinálni, ha...
Legyünk együtt, csak úgy. És élvezzük.

Balogh Öcsi akarok lenni

Három nappal ezelőtt még ajándékozás ellenes...
KeletEuropa

Az én Kelet-Európám

Itt van az a kép, amikor kinézek az ablakon. Az ott,...

kkvvirusfertozes01ufo
Török Hajnalka, Egyed Ufó Zoltán
szerkesztoÍRTA: EGYED UFÓ ZOLTÁN
2016. október 18., 12:54
0 hozzászólás. 

Emlékszel még a tavaszi KKK-hullámra? Ha nem, olvasd el képriportunkat, hogy képben légy, miről is van szó.

Nagy hír: Hajni, vidékünk legfőbb vírushordozója, hétvégén ismét városunkba látogat. Október 22-én, szombaton lép fel rajongói előtt, nagyszerű lehetőség ez a megfertőződésre. A Kovászos Kenyér Készítésének technikáját elsajátítani óhajtók Sinka Arnoldnál jelentkezhetnek a 0744-279 248-as telefonszámon, vagy az arnold.sinka@caritas-ab.ro címen.

kkvvirusfertozes02

Nézzük, mit vall a képzésről egy tavasszal megfertőződött!

Egyed Ufó Zoltán, 38 éves: „Tavasszal vettem részt a zabálással egybekötött képzésen, azóta is érzem a számban a kovászos darázsfészek ízét. Függő lettem, mára oda jutottam, hogy nincs sem nappalom, sem éjszakám, hajnalban kovászolok, éjfélkor sütök, vagy fordítva. Amióta naponta sütök, az asszony sokkal jobban szeret, de a gyerekek is. Sőt, a vendégek is. Nem ajánlhatom ezt a képzést olyanoknak, akik nyugodt életet szeretnének."0 hozzászólás

hirdetes

hirdetes
Hozzászólások | Szabályzat

Hozzászólások Copyright (C) 2009 uh.ro. Minden jog fenntartva."