Sport » Körzeti

Körzeti: a tizenkettedik fordulót rendezik

Hétvégén a tizenkettedik fordulót rendezik a körzeti bajnokságban. A párosításokért és a játékvezetői küldésekért kattintsanak.

MEGOSZTÓ PDF email





Hasonló cikkek
lovete nagygalamb donto

Pénteken kezdődik a körzetisek teremtornája

Elkészültek a huszadik torna csoportbeosztásai. Kattints...

Megyei és körzeti bajnokság: egész ősszel potyogtak a gólok (FRISSÍTVE)

Feléhez érkezett a körzeti és a megyei focibajnokság...
malomfalvaszentabraham

Körzeti: a tizenharmadik forduló gólszerzői

Befejeződött a körzeti bajnokság őszi idénye, a 13....

korzeti15-09
Körzeti bajnokság, fotó: archívum
szerkesztoÍRTA: GÁL ELŐD
2016. november 18., 11:04
2 hozzászólás. 

A körzeti rajongók már szombat délután megnézhetik a Sporting – Felsőboldogfalva találkozót a Sétatéri Stadionban, a többi mérkőzést a megszokott időpontban rendezik.

A csoport

Szombaton 17 órától

Sporting – Felsőboldogfalva (Szabó Attila - Fodor József, Incze Árpád)

Vasárnap 12 órától

Fiatfalva – Zetelaka (Fazakas Kálmán - Ráduly István, Imre Róbert)

Szentlélek – Lövéte (Abrán Hunor - Bíró Enikő, Balázs Lajos)

Galambfalva – Betfalva (Páll Márton - Kiss István, Fazakas László)

Szentegyháza – Agyagfalva (Kovács Barna - Szécsi Csaba, Puja Tamás)

Malomfalva – Szentábrahám (Ilyés Csaba - Kulcsár Csongor, Bartos László)

Farkaslaka áll.

B csoport

Vasárnap 14 óra 45 perctől

Kápolnás – Parajd (Kovács Barna - Szécsi Csaba, Lőrincz György)

Bogárfalva – Galambfalva II (Hegyi Hunor - Ambrus Szabolcs, Farkas Hunor)

Hodgya – Székelyderzs (Tifán Attila - Tamási Zoltán, Kecseti Hajnal)

Zetelaka II – Farcád (Szabó Szilárd - Kovács Levente, Kovács Tamás)

Alsóboldogfalva – Gagy (Ráduly István - Molnár Endre, Kiss Tamara)

Varság – Csekefalva (Ilyés Csaba - Feleki Boglárka, Bartos László)

Bögöz – Korondi Ifjúság (Csíszár Ferencz - Ozsváth Arnold, Nagy Zalán Dénes)

C csoport

Vasárnap 9 órától

Siménfalva – Kissolymos (Kiss István - Páll Márton, Fazakas László)

Parajd SK – Máréfalva (Hegyi Hunor - Bíró Enikő, Joó Roland)

Zeteváralja – Betfalvi Ifjúság (Bíró Botond - Bartalis Barbara, Lőrincz György)

Homoródszentpál – Alsósófalva (Tamási Zoltán - Tifán Attila, Csíki Attila)

Kobátfalva – Oklánd (Csíszár Ferencz - Szabó Szilárd, Kovács Levente)

Homoródszentpéter – Homoródszentmárton (Barabás Zoltán - Bán Zsolt, Nagy Zalán Dénes)



2 hozzászólás

hirdetes

hirdetes
Hozzászólások | Szabályzat
avatar
Malom
2016-11-18 14:41:19
Befog sötétedni a sporting meccs első félidejében már!
avatar
gindi
2016-11-18 20:22:56
Szombat 14:00 Szentabraham-Farkaslaka (az utolso fordulobol)

Hozzászólások Copyright (C) 2009 uh.ro. Minden jog fenntartva."