Sport » Körzeti

Körzeti: a hetedik fordulót rendezik

Hétvégén a hetedik fordulót rendezik a körzeti bajnokságban. A párosításokért és a játékvezetői küldésekért kattintsanak.

MEGOSZTÓ PDF email





Hasonló cikkek
galambfalva1-001

Nagygalambfalva a körzeti királya

Büntetőkkel nyert Lövéte tavaly, az idei...
lovete nagygalamb donto

Pénteken kezdődik a körzetisek teremtornája

Elkészültek a huszadik torna csoportbeosztásai. Kattints...

Megyei és körzeti bajnokság: egész ősszel potyogtak a gólok (FRISSÍTVE)

Feléhez érkezett a körzeti és a megyei focibajnokság...

korzetihetedik
Galambfalva II-Székelyvarság, fotó: Székelysport/Pál Árpád
szerkesztoÍRTA: GÁL ELŐD
2016. október 14., 11:55
0 hozzászólás. 

Újabb mérkőzések jönnek vasárnap, az egyik találkozót a szokottnál később rendezik.

A csoport

Szombaton 16 órától

Szentábrahám – Betfalva (Páll Márton – Incze Dávid, Ozsváth Arnold)

Vasárnap 16 órától

Felsőboldogfalva – Szentlélek (Incze Árpád – Feleki Boglárka, Balázs Lajos)

Fiatfalva – Galambfalva (Szabó Szilárd – Imre Róbert, Joó Roland)

Agyagfalva – Zetelaka (Kulcsár Csongor – Karsai Antal, Csiki Attila)

Farkaslaka – Malomfalva (Fodor József – Csiki István, Szécsi Csaba)

Vasárnap 18 órától

Sporting – Szentegyháza (Fodor József – Csiki István, Szécsi Csaba)

Lövéte áll

B csoport

Vasárnap 10 órától

Parajd – Hodgya (Kovács Barna – Bán Zsolt, Ambrus Szabolcs)

Bogárfalva – Zetelaka II (Kulcsár Csongor – Karsai Antal, Csiki Attila)

Kápolnás – Alsóboldogfalva (Jenei Csaba – Nagy Zalán Dénes, Lőrincz György)

Bögöz – Székelyvarság (Kovács Tamás – Csíszár Ferencz, Puja Tamás)

Gagy – Galambfalva II (Ráduly István – Fazakas László, Kiss Tamara)

Csekefalva – Farcád (Fazakas Kálmán – Páll Márton, Péter Tímea)

Korondi Ifjúság – Székelyderzs (Hegyi Hunor – Incze Árpád, Feleki Boglárka)

C csoport

Vasárnap 13 órától

Kissolymos – Parajd SE (Szabó Szilárd – Imre Róbert, Joó Roland)

Kányád – Zeteváralja (Fodor József – Farkas Hunor, Focze Endre)

Siménfalva – Homoródszentpál (Ráduly István – Fazakas László, Kiss Tamara)

Homoródszentpéter – Kobátfalva (Csíszár Ferencz – Kovács Tamás, Puja Tamás)

Oklánd – Betfalvi Ifjúság (Jenei Csaba – Nagy Zalán Dénes, Lőrincz György)

Homoródszentmárton – Máréfalva (Bán Zsolt – Kovács Barna, Kátay Tibor)



0 hozzászólás

hirdetes

hirdetes
Hozzászólások | Szabályzat

Hozzászólások Copyright (C) 2009 uh.ro. Minden jog fenntartva."