Sport » Körzeti

Körzeti: az ötödik fordulót rendezik

Hétvégén az ötödik fordulót rendezik a körzeti bajnokságban. A párosításokért és a játékvezetői küldésekért kattintsanak.

MEGOSZTÓ PDF email





Hasonló cikkek
galambfalva1-001

Nagygalambfalva a körzeti királya

Büntetőkkel nyert Lövéte tavaly, az idei...
lovete nagygalamb donto

Pénteken kezdődik a körzetisek teremtornája

Elkészültek a huszadik torna csoportbeosztásai. Kattints...

Megyei és körzeti bajnokság: egész ősszel potyogtak a gólok (FRISSÍTVE)

Feléhez érkezett a körzeti és a megyei focibajnokság...

nagygalamb malomfalva 2
Körzeti bajnokság, fotó: Sinka-Király Levente
szerkesztoÍRTA: GÁL ELŐD
2016. szeptember 30., 12:01
0 hozzászólás. 

Újabb mérkőzések jönnek vasárnap, de két találkozót már szombaton lejátszanak.

A csoport

Szombaton 16 órától

Sporting – Szentlélek (Tifán Attila –Incze Árpád, Nagy Zalán Dénes)

Szentábrahám – Zetelaka (Kovács Barna – Bán Zsolt, Incze Dávid)

Vasárnap 13 órától

Felsőboldogfalva – Betfalva (Fodor József –Tamási Zoltán, Szabó Szilárd)

Fiatfalva – Lövéte (Ilyés Csaba – Bartalis Barbara, Imre Róbert)

Farkaslaka – Galambfalva (Szabó Attila – Kulcsár Csongor, Bartos László)

Malomfalva – Szentegyháza (Jenei Csaba – Karsai Antal, Feleki Boglárka)

Agyagfalva áll

B csoport

Vasárnap 16 órától

Parajd – Farcád (Tifán Attila – Kovács Tamás, Feleki Boglárka)

Bogárfalva – Székelyderzs (Csíszár Ferencz – Csiki Attila, Péter Tímea)

Kápolnásfalu – Hodgya (Szécsi Csaba – Puja Tamás, Főcze Endre)

Bögöz – Zetelaka II. (Páll Márton – Ráduly István, Molnár Endre)

Székelyvarság – Alsóboldogfalva (Incze Árpád – Nagy Zalán Dénes, Farkas Hunor)

Csekefalva – Galambfalva II. (Kiss István – Fazakas László, Fazakas Kálmán)

Korondi Ifjúság – Gagy (Kulcsár Csongor – Bartos László, Karsai Antal)

C csoport

Vasárnap 10 órától

Kissolymos – Betfalvi Ifjúság (Kiss István – Fazakas László, Kiss Tamara)

Siménfalva – Parajd SE (Ilyés Csaba – Bartalis Barbara, Imre Róbert)

Homoródszentpéter – Zetevárlja (Hegyi Hunor – Csiki István, Ozsváth Arnold)

Kobátfalva – Homoródszentpál (Fodor József – Tamási Zoltán, Csíszár Ferencz)

Homoródszentmárton – Alsósófalva (Incze Dávid – Kovács Barna, Bán Zsolt)

Vasárnap 13 órától

Kányád – Máréfalva (Ráduly István – Páll Márton,Molnár Endre)



0 hozzászólás

hirdetes

hirdetes
Hozzászólások | Szabályzat

Hozzászólások Copyright (C) 2009 uh.ro. Minden jog fenntartva."