Ez is megvan: Vasluiban nyert az SzKC

Nagyon jó első félidővel, magabiztos folytatással szerezte meg az újabb három pontot az udvarhelyi csapat.

RangelLuanDaRosa

Megalázta ellenfelét az SzKC, egy hét múlva is ezt kéne

Nagyon megszórta Vasluiban a házigazdát az SzKC, pedig a...
SzNKKVarad1

Még a nyugtató sem használt volna a vendégeknek, úgy elverték a mi lányainkat

Egyelőre pofozógép az udvarhelyi csapat, de ez nem is...
szkc-calarasi1

Türelem sikert terem?

Akárcsak a tavalyi idényben, most sem tudta legyőzni az...

szkc-vaslui-1566
Mihalcea volt az egyik legjobb. Fotó: Csedő Attila / archív
2015. december 15., 19:32

Már a Vaslui-i találkozó első perceiben látszott, hogy nagyon eltökélt a vendégcsapat, nemcsak a mezőnyben ment jól, hanem Szabó Levente is jó formát mutatott. Egyre-másra szereztük a gólokat, aztán az első félidő vége felé belejött a hazai együttes is, eszünkbe juttatta, hogy Udvarhelyen milyen nehezen nyert az SzKC ellenük.

A második félidőben ismét rákapcsolt az SzKC és nem engedte ki a kezéből a vezetést, a hazaiak nem tudtak kiegyenlíteni, csak hárommal tudták megközelíteni a jobban játszó vendégeket. Végül hat góllal hozta a meccset az SzKC, az együttesnek ez volt az utolsó idei bajnokija, csütörtökön 19 órától a Román Kupa nyolcaddöntőjében a Temesvári Polit fogadja, a továbbjutás ezen az egy mérkőzésen dől el.

Férfi Kézilabda Nemzeti Liga, 17. forduló

VASLUI HC–SZÉKELYUDVARHELYI KC 27–33 (13–16)

SZKC: Szabó (15 védés/27 gól) – Mihalcea 11 (4), Markez 3 (2), Tálas 4, Onyejekwe 3, Rusia 4, Ojleski 2. Csere: Kuzmanoski 3, Sipos, Ghiță 3. Edző: Vlad Caba.

Az eredmény alakulása: 3. perc: 1–1, 12. p.: 3–7, 21. p.: 7–11, 28. p.: 12–18, 35. p.: 15–19, 44. p.: 19–22, 50. p.: 21–26, 52. p.: 22–28.

Hétméteresek: 2/1, illetve 8/6.

Kiállítások: 12–14 perc.