Ezt érheti el idén az FK

Egy-két játékossal még folyik az egyezkedés, de többnyire kialakult az FK kerete. Csoma Alpár visszatért, Jakab Zoltán értékelt.

Bővebben...

Kell a székely szív

Mi viszi el az FK kulcsjátékosait, és miért nem érdemelte meg az udvarhelyi teremfoci csapat a döntőt? Szőcs László és Bíró...

Bővebben...

Döntőznek az ifi teremfocisok

Május 26-28. között Kézdivásárhely ad otthont az U19-es teremlabdarúgó-bajnokság döntő tornájának.

Bővebben...

A dévaiaké lett a bronzérem

Már a negyedik percben kiderült, hogy nem az udvarhelyi csapat végez a dobogó harmadik fokán.

Bővebben...

A harmadik helyért lépnek pályára a teremfocisok

Egy találkozón dől el a bajnoki bronz sorsa, és azt Székelyudvarhelyen rendezik.

Most a címlapon
forrás: a Hargita megyei tanács sajtószolgálata

Kobátfalván támadt emberre a medve

A gyümölcsösből akarta hazahajtani tehenét a férfi, amikor találkozott a medvével. Vérző sebekkel szaladt el.
Koraszülött méretek és kellékek fotók: Szász Zsuzsi

Első héten én nem is mertem ölbe venni

Mikor alig várod, hogy megszülessen, de csövek lógnak ki belőle, nem érhetsz hozzá,  jólesne, ha valaki elmondaná, hogy ezen túl lehet lépni.
SzentIstvanNap

Csodálat és tömegnyomor

Ez a két szó jellemezte a Szent István napok utolsó napját, persze nem maradhatott el a sör és a miccs.
medve-mti

Kilőttek egy medvét Csíkszeredában

Lelőtték az Octavian Goga Főgimnázium udvarán azt a medvét, amelyik több csíkszeredai ház udvarára is behatolt kedd reggel.
Még több Futsal
Bővebben...

Nézd vissza az FK galaci meccsét

A csoportelsőségért küzdött meg a két együttes Galacon.

Így vette az első akadályt az FK (videó)

Bővebben...
Megkezdődött a román futsal liga rájátszása az FK-nak is, újranézheted a dunapartiak elleni gólokat.

Szőcs Laci köszönte szépen… és bevágta (VIDEÓ)

Bővebben...
Győztes gólt szerzett az udvarhelyi futsalos a válogatottban. Biró Attila a padra már leülhetett.

Zsinórban a negyedik meccset vesztettük el

Bővebben...
Az erősebb ellenfelekkel szemben képtelen pontot szerezni idén az FK. De majd a rájátszásban kell nagyon ott lenni.

Idén is Keresztúr nyerte a megyei futsalbajnokságot

Bővebben...
Kovács Ákosék hazai pályán védték meg a címüket, csíki és gyergyói csapatokkal szemben. A fináléban büntetők döntöttek.

Keresztúron dől el a bajnoki cím

Bővebben...
A megyei futsalban bizonyosan, vasárnap ott rendezik a döntő tornát hat csapattal. Egy udvarhelyi is van köztük.

Nagyon megverték az FK-t Csíkban a portugálok

Bővebben...
Nem tudtak mit kezdeni teremfocisaink a megyeszékhelyiek idegenlégiósaival, kategorikus Imperial Wet-győzelem lett a vége.

Megalázó vereséget szenvedett az FK

Bővebben...
A futsal mellett azonban sportszerűtlenségből is megint jelesre vizsgázott a dévai alakulat. Kapusuk két gólt szerzett.

Nagyon elverték a keresztúriak a farkaslaki öregfiúkat

Bővebben...
Tizenhatcsapatos öregfiúk torna volt a sportcsarnokban, a keresztúri Primo Service győzött. A csoportban viszont kikapott egyszer.

Így esett ki az FK a Román Kupából (videó)