Futsal

Bővebben...

Döntőznek az ifi teremfocisok

Május 26-28. között Kézdivásárhely ad otthont az U19-es teremlabdarúgó-bajnokság döntő tornájának.

Bővebben...

A dévaiaké lett a bronzérem

Már a negyedik percben kiderült, hogy nem az udvarhelyi csapat végez a dobogó harmadik fokán.

Bővebben...

A harmadik helyért lépnek pályára a teremfocisok

Egy találkozón dől el a bajnoki bronz sorsa, és azt Székelyudvarhelyen rendezik.

Bővebben...

Nézd vissza az FK galaci meccsét

A csoportelsőségért küzdött meg a két együttes Galacon.

Bővebben...

Így vette az első akadályt az FK (videó)

Megkezdődött a román futsal liga rájátszása az FK-nak is, újranézheted a dunapartiak elleni gólokat.

Most a címlapon
CaptainFantastic

Apának lenni, ilyen is olyan is

Ahány férfi, annyi apaféle, s ahány apaféle, annyi szokás, történet és hangulat.
fulopszabolcsbivalyokdalya23

A dályai papnak lételeme a legelő

Városi gyereknek nevelték, de egy székely faluban talált otthonra. Ha megváltani nem is, megváltoztatni sikerült a világot maga körül.
patkanymereg

Patkányméreggel próbált véget vetni életének

Nem tudjuk, hogy a focivébéhez van-e köze, de sok volt az ittas a megyében és testi sértés is több a megszokottnál.
b-4

Szerdáig visszajön a nyár

Felmelegedik az időjárás a következő napokban, de záporok és zivatarok továbbra is lesznek.
Még több Futsal
Bővebben...

Szőcs Laci köszönte szépen… és bevágta (VIDEÓ)

Győztes gólt szerzett az udvarhelyi futsalos a válogatottban. Biró Attila a padra már leülhetett.

Zsinórban a negyedik meccset vesztettük el

Bővebben...
Az erősebb ellenfelekkel szemben képtelen pontot szerezni idén az FK. De majd a rájátszásban kell nagyon ott lenni.

Idén is Keresztúr nyerte a megyei futsalbajnokságot

Bővebben...
Kovács Ákosék hazai pályán védték meg a címüket, csíki és gyergyói csapatokkal szemben. A fináléban büntetők döntöttek.

Keresztúron dől el a bajnoki cím

Bővebben...
A megyei futsalban bizonyosan, vasárnap ott rendezik a döntő tornát hat csapattal. Egy udvarhelyi is van köztük.

Nagyon megverték az FK-t Csíkban a portugálok

Bővebben...
Nem tudtak mit kezdeni teremfocisaink a megyeszékhelyiek idegenlégiósaival, kategorikus Imperial Wet-győzelem lett a vége.

Megalázó vereséget szenvedett az FK

Bővebben...
A futsal mellett azonban sportszerűtlenségből is megint jelesre vizsgázott a dévai alakulat. Kapusuk két gólt szerzett.

Nagyon elverték a keresztúriak a farkaslaki öregfiúkat

Bővebben...
Tizenhatcsapatos öregfiúk torna volt a sportcsarnokban, a keresztúri Primo Service győzött. A csoportban viszont kikapott egyszer.

Így esett ki az FK a Román Kupából (videó)

Bővebben...
Jól kezdődött, de nagyon rosszul ért véget a nyolcaddöntő Jászvásáron. Hétvégén jön a rangadó Déva ellen, ott is nagyon nehéz lesz.

Edzőmeccset, illetve bemutatót tartott Háromszéken az FK

Bővebben...
Két meccsen 18 gólt rámolt be a kupameccsre és a bajnoki rangadóra készülő futsalcsapat.

Új kapusa lesz a futsalcsapatnak

Bővebben...
Fiatal, ambiciózus, védett is ellenünk jó sokszor. A szezon kupameccsel és rangadóval indul.