Futsal

Bővebben...

Teremfoci: Székelyudvarhelyi FK–Temesvári Informatica (ÉLŐ)

Nem tudsz ott lenni a városi sportcsarnokban a teremfoci meccsen? Akkor a sportcsarnokot hozzuk el hozzád.

Bővebben...

A címvédővel játszanak az udvarhelyi teremfocisok

Hat órakor légy a sportcsarnokban, vagy nézz be oldalunkra. Kattints, ha tudni szeretnéd, hogy áll az FK a rangadó előtt a...

Bővebben...

Nézd élőben a Déva–Székelyudvarhelyi Futsal Klub találkozót!

A Dévai Autobergamo vendégeként játszanak az udvarhelyiek ma délután 6 órakor. Kattints, nézd, és szoríts nekik!

Bővebben...

Székelyudvarhelyi FK–Bukovina Vicov (ÉLŐ VIDEÓ)

Nem értél el a teremfocisok mai találkozójára? Semmi gond. Kattints, és nézd élőben.

Bővebben...

Kolozsváron nyert az FK, a kapust behívták (videó)

Hétvégén a második fordulót rendezték a teremlabdarúgó 1. Ligában. A harmadikra még várni kell. Ha győzelmet akarsz látni,...

Most a címlapon
Bara Kinga elárulta, hol nyaralt Udvarhely fotók: Simó Veronika

Szeretjük, ha ellátják a bajunkat

Tudjuk, hol süttetted a hasad a nyáron, és azt is, hol fogod ezután.
elektromoshulladekok

Rekordmennyiségű hulladék gyűlt össze

Ne csüggedj, ha lemaradtál az akcióról. Így szabadulhatsz meg a roncsoktól.
helyszinelesVarsag

Holtan találtak egy férfit Varságon

Nem közúti baleset áldozata lett az udvarhelyi származású személy.
villamgyakorlat

Tudjuk, hogy ki gyújtotta meg az autót! (videó)

Hétvégén összevont gyakorlaton vett részt három megye tizenhat tűzoltócsapata. Film is készült róluk.
Még több Futsal
Bővebben...

Ezt érheti el idén az FK

Egy-két játékossal még folyik az egyezkedés, de többnyire kialakult az FK kerete. Csoma Alpár visszatért, Jakab Zoltán értékelt.

Kell a székely szív

Bővebben...
Mi viszi el az FK kulcsjátékosait, és miért nem érdemelte meg az udvarhelyi teremfoci csapat a döntőt? Szőcs László és Bíró Attila válaszolt.

Döntőznek az ifi teremfocisok

Bővebben...
Május 26-28. között Kézdivásárhely ad otthont az U19-es teremlabdarúgó-bajnokság döntő tornájának.

A dévaiaké lett a bronzérem

Bővebben...
Már a negyedik percben kiderült, hogy nem az udvarhelyi csapat végez a dobogó harmadik fokán.

A harmadik helyért lépnek pályára a teremfocisok

Bővebben...
Egy találkozón dől el a bajnoki bronz sorsa, és azt Székelyudvarhelyen rendezik.

Nézd vissza az FK galaci meccsét

Bővebben...
A csoportelsőségért küzdött meg a két együttes Galacon.

Így vette az első akadályt az FK (videó)

Bővebben...
Megkezdődött a román futsal liga rájátszása az FK-nak is, újranézheted a dunapartiak elleni gólokat.

Szőcs Laci köszönte szépen… és bevágta (VIDEÓ)

Bővebben...
Győztes gólt szerzett az udvarhelyi futsalos a válogatottban. Biró Attila a padra már leülhetett.

Zsinórban a negyedik meccset vesztettük el

Bővebben...
Az erősebb ellenfelekkel szemben képtelen pontot szerezni idén az FK. De majd a rájátszásban kell nagyon ott lenni.

Idén is Keresztúr nyerte a megyei futsalbajnokságot

Bővebben...
Kovács Ákosék hazai pályán védték meg a címüket, csíki és gyergyói csapatokkal szemben. A fináléban büntetők döntöttek.