Itthon » Civilek

Almáson gyűlnek össze az unitárius nőszövetség tagjai

Unitárius nőszövetségi konferenciát szerveznek Homoródalmáson a templomban.

MEGOSZTÓ PDF email

Hasonló cikkek
ado2

Te hogyan adózol kétezertizennyolcban?

Na, erre kapsz választ a Bálint Csaba-előadáson és...
eskuvoexpo

Ismét lesz Esküvő Expó!

Ha menyasszonyi ruhát akarsz nézni magadnak, vagy csak...
eke-00

A Budvár-Csicser tanösvényen túráznak az ekések

Évzáró túrára hív az Erdélyi Kárpát-Egyesület az...

almasitemplom
A templomban lesz a találkozó
szerkesztoÍRTA: UH.RO / HÍRSZERK.
2017. augusztus 24., 15:33
0 hozzászólás. 

Az Unitárus Nők Országos Szövetsége (UNOSZ) szombaton, augusztus 26-án Homoródalmáson tartja 2017. évi közgyűlését és konferenciáját. A helyi unitárius egyházközség templomában 10 órakor kezdődő ünnepi alkalomra az Erdély-szerte, az egyházközségek mellett működő nőszövetségek küldötteit várják.

A találkozón közel négyszázan vesznek részt. A kezdő áhítatot Csete Árpád helybeli lelkész, az ünnepi istentiszteletet Újvárosi Katalin almási származású, jelenleg székelymuzsnai lelkésznő tartja. A konferenciát követően az UNOSZ éves közgyűlését is ott tartják a templomban.0 hozzászólás

hirdetes

hirdetes
Hozzászólások | Szabályzat

Hozzászólások Copyright (C) 2009 uh.ro. Minden jog fenntartva."